Producenci

Królik czy świnka morska? Poznaj usposobienie tych wyjątkowych zwierząt

Królik czy świnka morska? Poznaj usposobienie tych wyjątkowych zwierząt

Wiele osób zastanawia się jakie zwierzątko domowe wybrać. W końcu istnieje tyle wspaniałych stworzeń, które można obdarzyć miłością. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji należy dokładnie przemyśleć swój wybór. Ponadto warto zapoznać się z ich specyfiką, by móc podjąć w pełni świadomą decyzję. Przeczytaj ten wpis i poznaj usposobienie tych wyjątkowych zwierząt domowych! Te zwierzaki mają wiele wspólnego, np. stadność, niektóre elementy żywienia, ale mimo wszystko, są to zupełnie inne zwierzęta. Jeśli więc zastanawiasz się - królik czy świnka morska, to jesteś we właściwym miejscu.

Królik domowy i jego usposobienie

Króliki z ogromną łatwością podbijają serca wielu ludzi. Jednak oprócz niezwykle urodziwego wyglądu, cechują się także ogromną inteligencją. Proste sztuczki, czy korzystanie z kuwety nie są więc dla nich trudnością. Ponadto króliki należą do ruchliwych zwierząt. Z tego względu należy wypuszczać je na codzienną kilkugodzinną przechadzkę po domu, by mogły się swobodnie wybiegać. Pamiętaj, że wybieg powinien być dostępny dla królika zwłaszcza w porach jego aktywności, czyli rano i wieczorem. Należy jednak uważać na wszelkie kable, które w chwili nieuwagi mogą zostać delikatnie podgryzione. Co więcej, posiadacze tych małych stworzeń z pewnością mogą przyznać, że są one niezwykle towarzyskie. Jeśli więc poszukujesz wiernego przyjaciela, to królik będzie zwierzątkiem idealnym dla Ciebie!

Jaka jest świnka morska?

Świnki morskie są przyjazne, łagodne i lubią towarzystwo. Ponadto są komunikatywne i szybko przyzwyczają się do swojego właściciela. Niezwykle lubią rozmawiać i wydają z siebie wiele ciekawych dźwięków. W ten sposób informują o swojej radości czy chęci do zabawy. Ich obecność z pewnością jest powodem do uśmiechu oraz zadowolenia. Co więcej, świnki morskie uwielbiają odkrywać otoczenie, dzieląc się przy tym swoim entuzjazmem z pozostałymi domownikami. Należy więc je wypuszczać w salonie bądź pokoju, jednak nie bez nadzoru. Świnki morskie to niezwykle zabawne stworzenia, które można pokochać już od pierwszego spojrzenia.

Królik czy świnka morska - co wybrać?

Na to pytanie nie ma właściwej odpowiedzi, a wybór jest kwestią całkowicie indywidualną. Zarówno króliki, jak i świnki morskie są kochanymi stworzeniami, przy których ciężko narzekać na nudę. Ponadto sprawiają wiele radości swoim właścicielom, a ich obecność jest lekarstwem na złe samopoczucie. W końcu ciężko o zły nastrój mając przy sobie uroczego towarzysza zabaw, przy którym codziennie jest mnóstwo obowiązków. Pamiętaj, że zarówno króliki jak i świnki, są zwierzętami stadnymi, dlatego konieczne jest zapewnienie im towarzystwa swojego gatunku (królikowi królika, a śwince świnkę). W obu przypadkach jest również potrzebne odpowiednie wyposażenie. Klatka, domki, poidełka, zabawki czy wysokiej jakości jedzenie, dostępne są na naszej stronie. Zapoznaj się z bogatą ofertą i wybierz najlepsze produkty dla swoich zwierząt! 

 

https://uszatkowerady.pl/pl/c/Akcesoria/155

 

Akcesoria dla gryzoni

Dostępne w naszej ofercie produkty dedykowane są królikom i gryzoniom. Posiadamy szeroki wybór rozmaitych akcesoriów, które z pewnością zachwycą każdego właściciela małych zwierzątek domowych. Zabawki, domki, transportery czy przysmaki, to artykuły, które są niezbędne. Wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Jeśli więc szukasz akcesoriów dla swojego wiernego towarzysza, jesteś we właściwym miejscu!

Produkty dla małych zwierzątek domowych

W tej kategorii dostępne są artykuły jedynie wysokiej jakości, wybrane z myślą o małych zwierzątkach domowych. Oferujemy piłki wiklinowe, huśtawki czy drewniane mostki. Ponadto oprócz akcesoriów umilających codzienne życie, proponujemy najlepsze dla gryzoni przysmaczki oraz artykuły do pielęgnacji. Dostępne na naszej stronie produkty są gwarancją wysokiej satysfakcji i zadowolenia zarówno małych stworzeń, jak i ich właścicieli. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz akcesoria idealne dla Twojego zwierzaka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl