Producenci

Gałązki

  • nowość

Gałązki dla królika – podstawowy składnik dla zapewnienia należytej higieny jamy ustnej

Czy wiesz o tym, że zęby królika rosną przez całe życie? To właśnie dlatego należy umożliwić mu ich ścieranie. Zapobiegnie to przerostowi uzębienia, co mogłoby stać się przyczyną bólu i dyskomfortu. Z tego względu wartościowym składnikiem w diecie Twojego pupila są gałązki, które jednocześnie uważane są przez króliki za smakowity kąsek. Dostarczają one bowiem ciekawych doznań smakowych. Gałązki to dla królika doskonałe narzędzie do należytej pielęgnacji jamy ustnej, które gwarantuje dodatkową frajdę przy obgryzaniu. W naszej ofercie znalazły się takie propozycje jak gałązki gruszy, jabłoni, porzeczki, wierzby, leszczyny, lipy i maliny. Mamy także produkty składające się z gałązek i liści. Niemniej pamiętaj, aby kierować się odpowiednią częstotliwością podawania gałązek określonego gatunku.

Gałązki jako zdrowy przysmak dla Twojego królika

Króliki to zwierzęta, które wprost uwielbiają gryzienie i przeżuwanie. Przy okazji ścierają sobie również ząbki. Nie są to jednak jedyne powody, dla których warto podawać im do podgryzania gałązki. Jedną z dodatkowych korzyści jest ich korzystny wpływ na zdrowie. Jest to cenny składnik diety, który ma w sobie dużo błonnika. Pozwala to na regulację procesów trawiennych i usprawnienie pracy jelit. Gałązki zawierają też dużą ilość naturalnych składników odżywczych. W zależności od gatunku możesz liczyć także na określone właściwości lecznicze. W naszej ofercie znalazły się np. gałązki wierzby dla królika. Wykazują one działanie rozkurczowe i antybakteryjne. W asortymencie mamy również jabłoń, w której przypadku jedną z właściwości jest działanie przeciwzapalne. Możesz być więc pewien, że Twój królik pokocha te przysmaki. Ty z kolei zyskasz pewność, że jego dieta jest zdrowa i atrakcyjna.

Naturalne gryzaki – zdrowa przyjemność dla Twojego królika

Gałązki dla królika nie są jedynym rozwiązaniem, które umożliwia zwierzakowi ścieranie zębów. W naszym sklepie nie mogło więc zabraknąć innych produktów o takim działaniu. Z dumą prezentujemy zatem naturalne gryzaki dla Twojego królika. Są to produkty zdrowe i bardzo wartościowe, które przy okazji dostarczą pupilowi wiele radości. W tej kategorii umieściliśmy m.in. paluszki ziołowo-warzywne, kwiatowo-ziołowo-warzywne, leszczynowe z burakiem i wiele innych. Są także gryzaki z malin, ostropestu, truskawek oraz młode pędy topinamburu. Tak duża różnorodność pozwoli Ci wyodrębnić ulubione smaki swojego pupila, a jednocześnie uniknąć monotonii w jego diecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl