Producenci

Karma

Karma dla świnek morskich – zdrowy posiłek dla wzbogacenia jadłospisu

Jadłospis świnki morskiej opiera się głównie na sianie. Składnik ten dostarcza zwierzęciu włókna pokarmowego, które jest niezwykle ważne dla prawidłowego trawienia. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że Twój pupil otrzyma wszystkie potrzebne mu składniki odżywcze, musisz zaoferować mu bardziej urozmaicony pokarm. To właśnie dlatego swoją uwagę warto zwrócić na prezentowaną w tej kategorii karmę dla świnek morskich. Jest ona starannie zbilansowana, aby pokryć zapotrzebowanie kawii domowej na niezbędne witaminy i minerały. Udostępniany przez nas pokarm odznacza się najwyższą jakością. Nie zawiera także dodatku zbóż ani innych składników, których kawia nie może spożywać. To główny powód, dla którego warto nam zaufać! W efekcie dieta Twojego pupila stanie się pełnowartościowa, smaczna i zdrowa!

Jaka jest najlepsza karma dla świnek morskich?

Poszukujesz najlepszej karmy dla świnek morskich? My Ci ją dostarczymy! Kierujemy się bowiem dobrem zwierząt. Dlatego też starannie selekcjonujemy asortyment, wybierając wyłącznie pozycje dostosowane do potrzeb tych uroczych gryzoni. W naszej ofercie znalazły się produkty dedykowane świnkom. Zostały one odpowiednio zbilansowane pod ich wymagania żywieniowe. W rezultacie zawierają wyłącznie dozwolone składniki. Jest to pokarm z dużą zawartością błonnika oraz z dodatkiem witaminy C. To bardzo ważne, gdyż kawia domowa nie wytwarza jej samodzielnie. Nasze karmy nie zawierają też sztucznych dodatków. To produkty naturalne, z dodatkiem licznych ziół. Są więc lekkostrawne i niskokaloryczne, a zawarte w nich składniki łatwo się przyswajają. W ofercie znalazły się karmy dla świnek morskich w postaci mieszanek oraz granulat. Zapobiega on selektywnemu wybieraniu pokarmu, co przeciwdziała niedoborom. Stawiamy na renomowane marki takie jak Vita Herbal, Beaphar czy też Versele Laga.

Karmy specjalistyczne dla świnek morskich – dla zwierząt o szczególnych wymaganiach

W naszym sklepie pamiętamy także o pupilach ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi. Tym samym zatroszczyliśmy się o to, aby w asortymencie znalazły się również karmy specjalistyczne dla świnek morskich. Dostarczamy m.in. takie propozycje jak pokarm dla zwierząt z zaburzeniami trawienia. Mamy także karmę ratunkową w postaci proszku do rozrabiania z wodą. Przeznaczona jest ona dla zwierząt chorych i osłabionych, które mają trudność z samodzielnym pobieraniem pokarmu stałego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokajać różne potrzeby, dążąc do zdrowia i zadowolenia naszych małych przyjaciół.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl