Producenci

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia realizowane na terenie Polski:

Czas realizacji zamówienia przez sklep wynosi 1-3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty  w przypadku zakupu produktów gotowych oraz 2-5 dni roboczych, w przypadku zamówień, gdzie znajdują się towary spersonalizowane (np. paśnik, tabliczka, koszulka). Zamówienia złożone po godzinie 7:00 są traktowane jak złożone kolejnego dnia roboczego. Zamówienia złożone i opłacone do 7:00 zazwyczaj są wysyłane tego samego dnia, o ile dysponujemy wszystkimi produktami :) 

Zamówienia zagraniczne: 

Czas realizacji zamówienia przez sklep wynosi 3-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty  w przypadku zakupu produktów gotowych oraz 5-7 dni roboczych, w przypadku zamówień, gdzie znajdują się towary spersonalizowane (np. paśnik, tabliczka, koszulka). Zamówienia złożone po godzinie 7:00 są traktowane jak złożone kolejnego dnia roboczego. 

 

Do całkowitego czasu realizacji należy doliczyć także czas dostarczenia przesyłki, który może wynosić 1-3 dni robocze dla przesyłek wysyłanych na terenie Polski oraz 3-7 dni roboczych dla przesyłek zagranicznych.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl