Producenci

Karma

Zbilansowane karmy dla królika – stworzone z myślą o naturalnych potrzebach

Zadbaj o to, aby każdy dzień Twojego królika był idealnym odzwierciedleniem zdrowego trybu życia. Kluczowe jest przy tym wspieranie naturalnych potrzeb żywieniowych. Dzięki temu każdy kęs dostarczy pupilowi niezbędnych składników odżywczych. To z kolei zapewni mu dobre samopoczucie, pełnię energii i ogólny dobrostan. To właśnie dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy karmy dla królika, które nie tylko zadowolą podniebienie Twojego pupila. Każda propozycja znajdująca się w naszym sklepie to przede wszystkim zbilansowana mieszanka paszowa, powstała w oparciu o wymagania żywieniowe tych zwierząt. Nasze karmy dla królika to zatem doskonała inwestycja w zdrowie i szczęście Twojego pupila.

Świetny smak, bogaty skład – odkryj dobre i zdrowe karmy dla królika miniaturki

Aby Twój mały przyjaciel mógł codziennie kicać, rozrabiać i manifestować swoją energię, potrzebuje pełnowartościowych posiłków. Wiedząc, co jest dobre dla królików, skupiamy się wyłącznie na karmach najwyższej jakości. W rezultacie ich skład odznacza się wysoką zawartością włókna pokarmowego, które jest niezwykle istotne w króliczej diecie. Nie zawiera także sztucznych aromatów i konserwantów. Do wyboru masz przy tym naturalne mieszanki ziół, warzyw, owoców i innych niezbędnych dla tych zwierząt składników pokarmowych. Mamy też karmy dla królika w postaci granulatu. Ich forma zapobiega selektywnemu pobieraniu pokarmu. Dzięki temu w jednym kęsie Twój pupil otrzymuje wszystko to, co niezbędne w jego diecie. Stawiamy przy tym na renomowanych i polecanych producentów – takich jak Vitapol, Beaphar czy też Brit.

Dobierz najlepszy pokarm dla swojego pupila – karma dla królika w wielu wariantach

Żywienie powinno zostać dopasowane do potrzeb danego osobnika. W naszym asortymencie natrafisz więc na dużą różnorodność karm dla królika. Pozwoli Ci to na wybór wariantu, który został zbilansowany pod kątem potrzeb Twojego pupila. Zapewniamy przy tym m.in. pokarm dla osobników młodych. Odznacza się on wyższą zawartością tłuszczu i białka, co jest ważne dla prawidłowego wzrostu. Mamy także karmy dla dorosłych królików oraz seniorów, którzy mają nieco inne wymagania żywieniowe. Zatroszczyliśmy się również o komfort zwierzaków zmagających się z problemami stomatologicznymi, udostępniając pokarm o drobnych granulkach.

Karmy weterynaryjne dla królika – przygotowane z troską o szybki powrót do pełni sił

Pragniesz, aby Twój królik szybko powrócił do pełni sił i witalności? Wspomóż więc ten proces poprzez odpowiednie żywienie. W naszym sklepie umieściliśmy bogaty asortyment karm weterynaryjnych. Przeznaczone są one dla królików z rozmaitymi problemami natury zdrowotnej. Wśród nich znalazły się produkty dla zwierząt z zaburzeniami trawiennymi i do objawowego leczenia biegunek. Udostępniamy też karmy wspomagające wyzbycie się złogów włosowych i bezoarów z przewodu pokarmowego oraz wspomagające leczenie dróg oddechowych. Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć też mieszanek paszowych w postaci proszku do rozrabiania z wodą. Dedykowane są one królikom, które mają trudności z samodzielnym pobieraniem pokarmu stałego. W ofercie znajdziesz też strzykawki do dokarmiania. Przejrzyj nasz asortyment karm dla królika i wybierz produkt, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojego pupila.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl