Producenci

Wiem, jak często opiekunowie rozmyślają nad tym, jakimi środkami najlepiej sprzątać kojce, klatki i inne elementy wokół zwierzaka. 
Dlatego właśnie postanowiłam stworzyć kategorię, w której znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, do utrzymania czystości w domu. 

W tej kategorii znajdziesz:

- naturalne środki czyszczące, które możesz wykorzystać do porządków u swojego pupila 

- podkłady higieniczne

- neutralizatory zapachów

- gąbki i ścierki

- rękawiczki gumowe

- ekologiczne worki na śmieci

 

SPRZĄTANIE ZWIERZAKOWI

 

Sprzątanie miejsca pupila — postaw na odpowiednie środki czystości

 

Utrzymywanie czystości nie dotyczy wyłącznie kociej kuwety czy klatki małych gryzoni. Warto sprzątać także zwierzęce kojce i legowiska, transportery i pozostałe powierzchnie, a także zabawki swojego pupila. Zastosuj w tym celu specjalne specyfiki i środki, które pozwolą Ci utrzymać odpowiednią czystość na co dzień. Dzięki nim zwierzak będzie mógł bez obaw korzystać ze swoich ulubionych miejsc, gdyż będą idealnie wyczyszczone.

 

Postaw na profesjonalne środki do sprzątania miejsc zwierzaka

 

W tej kategorii możesz znaleźć szeroki wybór środków do higieny i utrzymania czystości. Są to preparaty, dzięki którym sprzątanie zwierzakowi jego ulubionych legowisk czy zabawek jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki nim pozbędziesz się przykrych zapachów, nadmiaru sierści oraz dokładnie zdezynfekujesz różne przedmioty. Wybieraj spośród naturalnych środków czystości, neutralizatorów zapachów, podkładów higienicznych, gąbek, ścierek, rękawiczek i worków na śmieci to, czego potrzebujesz.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl