Producenci
Nowości
HAM-STAKE Głowa Króliczka przysmak
HAM-STAKE Głowa Króliczka przysmak
13,49 zł
szt.
USZATKOWE RADY Len kłosy 50g
USZATKOWE RADY Len kłosy 50g
11,99 zł
szt.
USZATKOWE RADY Amarantus kłosy 50g
USZATKOWE RADY Amarantus kłosy 50g
11,99 zł
szt.
USZATKOWE RADY KWIAT KOCANKI 50g
USZATKOWE RADY KWIAT KOCANKI 50g
6,99 zł
szt.

Króliki są roślinożernymi zwierzętami, które wymagają lekkostrawnej diety do prawidłowego funkcjonowania. Najbardziej odpowiedni model żywienia, jaki można stworzyć swojemu królikowi, to dieta oparta na sianie, ziołach i gałązkach. Oczywiście można stosować również dodatki w postaci karmy czy innych przysmaków, ale należy to robić z umiarem.

KRÓLIK

  • nowość

Królik — odpowiedni pokarm, w który warto wzbogacić jego dietę

Króliki są zwierzętami, które jedzą wyłącznie rośliny. Ich dieta powinna być lekkostrawna, aby mogły prawidłowo funkcjonować. Zadbaj o to, aby Twój pupil dostawał wszystkie składniki odżywcze, które są mu potrzebne do odpowiedniego rozwoju, przede wszystkim włókna. Do właściwych pokarmów należy między innymi siano, zioła i gałązki. Raz na czas można podać mu specjalną karmę i przysmaki. Jednak nie za często, aby mu nie zaszkodziły.

Wybierz najlepszej jakości jedzenie dla swojego królika

Ta kategoria zawiera szeroki wybór różnego rodzaju karmy, którą je królik. W naszej ofercie posiadamy odpowiednie pożywienie, suplementy i akcesoria, które mogą Ci się przydać. Jest to między innymi siano, karma sucha i przekąski. Dzięki nim możesz właściwie zadbać o swoje zwierzątko. Odpowiednia dieta sprawi, że będzie zdrowe i pełne energii. Postaw na wysokiej jakości jedzenie, które podajesz pupilowi każdego dnia. To najlepsze, co możesz mu podarować, aby się o niego zatroszczyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl