Producenci

Króliki są roślinożernymi zwierzętami, które wymagają lekkostrawnej diety do prawidłowego funkcjonowania. Najbardziej odpowiedni model żywienia, jaki można stworzyć swojemu królikowi, to dieta oparta na sianie, ziołach i gałązkach. Oczywiście można stosować również dodatki w postaci karmy czy innych przysmaków, ale należy to robić z umiarem.

KRÓLIK

Królik — odpowiedni pokarm, w który warto wzbogacić jego dietę

Króliki są zwierzętami, które jedzą wyłącznie rośliny. Ich dieta powinna być lekkostrawna, aby mogły prawidłowo funkcjonować. Zadbaj o to, aby Twój pupil dostawał wszystkie składniki odżywcze, które są mu potrzebne do odpowiedniego rozwoju, przede wszystkim włókna. Do właściwych pokarmów należy między innymi siano, zioła i gałązki. Raz na czas można podać mu specjalną karmę i przysmaki. Jednak nie za często, aby mu nie zaszkodziły.

Wybierz najlepszej jakości jedzenie dla swojego królika

Ta kategoria zawiera szeroki wybór różnego rodzaju karmy, którą je królik. W naszej ofercie posiadamy odpowiednie pożywienie, suplementy i akcesoria, które mogą Ci się przydać. Jest to między innymi siano, karma sucha i przekąski. Dzięki nim możesz właściwie zadbać o swoje zwierzątko. Odpowiednia dieta sprawi, że będzie zdrowe i pełne energii. Postaw na wysokiej jakości jedzenie, które podajesz pupilowi każdego dnia. To najlepsze, co możesz mu podarować, aby się o niego zatroszczyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl